NEWS

Medicus & Pulaski Parade 2018

14 Oct 2018

Hasłem 81. już Parady Pułaskiego w Nowym Jorku było "100-lecia Odrodzenie Narodu Polskiego". Głównym Marszałkiem został wybrany Thomas Duch z New Jersey, zarządca miasta Garfield i przyjaciel Polonii.

read more

EVENTS

Zaproszenie na Spotkanie Świąteczne

Tradycyjne "Spotkanie Świąteczne" Towarzystwa Medicus odbędzie się w dniu 7 grudnia, 2018, piątek godzina 18:00.

Zapraszamy członków Medicua do gościnnych sal Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku. Pro...

read more

FIND A DOCTOR


NEWS

Jul 26, 2018

W dniach 20-22 lipca w ośrodku Hannah Golf Resort w Margaretville NY odbył się doroczny Turniej PAGA (Polish American Golf Association).

Wieloletni turniej jest organizowany we współpracy z dystrybutorem piwa Żywiec na Amerykę Północną.

W tym roku członkowie organizacji Medicus licznie uczestniczyli w tym turnieju. Przybyło na to spotkanie kilkudziesięciu członków Medicusa.

Zarząd reprezentował się prawie w komplecie: Dr Tadeusz Pyz - prezes, Dr Dariusz Nowak, Dr Anna Pyz, Dr Jolanta SygnarowiczObecny był również Mecenas Sławomir Platta.

Byli również zaprzyjaźnieni z Medicusem członkowie innych organizacji polonijnych oraz osoby towarzyszące. Niestety nie wszyscy brali udział w turnieju, ale wiele osób skorzystało z kliniki golfowej prowadzonej przez znanego Golf Pro Hermana Kaisera Juniora zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Tak zaczęła się przygoda z golfem. Dr Joanna Denis dzielnie reprezentowała lekarzy w tym turnieju w kategorii pań. Dziękujemy PAGA za zaproszenie Medicusa na turniej!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

SIGNUP FOR NEWSLETTER
facebook