NEWS

"Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!"

03 Mar 2022

Wspieraj i udostępniaj - największą ogólnopolską zbiórkę na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie!

read more

EVENTS

FIND A DOCTOR


NEWS

Jan 21, 2016

W dniu 21 stycznia w Konsulacie Generalnym w Nowym Jorku, odbyło się ‘’przepasanie szarfą’’ nowego Wielkiego Marszałka Parady Pułaskiego 2016, Dr. Donna Koch. "Jestęśmy bardzo zadowoleni i dumni, że członek naszego stowarzyszenia lekarzy "MEDICUS" jest dr. Koch, która została doceniona i tak wysoce wyróżniona za długoletnią działalność społeczną dla Polonii Amerykańskiej.

W spotkaniu uczestniczył Wicekonsul Mateusz Stąsiek wraz z zespołem pracowników konsulatu, członkowie Komitetu Parady Pułaskiego, Wielki Marszałek Parady z 2015 r. - Artur Dybanowski, przedstawiciele z Urzędu Miasta z Garfield, prof. z Uczelni Medycznej, której dr. Koch jest absolwentką, przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń polonijnych.

Zarząd "MEDICUSA" na inauguracji reprezentowali Dr. Dariusz Nowak, Dr. Anna Pyz , Dr. Dariusz Konopka, oraz były prezes Dr. Tadeusz Pyz. Wszyscy serdecznie pogratulowali koleżance dr Koch tego zaszczytnego wyróżnienia. Zarząd "Medicusa" ze swojej strony zapewniał, że podziękuje i pogratuluje jej tego wyróżnienia na Piątej Aleji 2 października, uczestnicząc w Paradzie Pułaskiego.

W trakcie poczęstunku i networku, niespodzianką był występ zespołu tańca folklorystycznego dzieci i młodziezy z NJ.

SIGNUP FOR NEWSLETTER
facebook