NEWS

Everyone should wear facial coverings or masks in USA, now!

11 May 2020

Do wszystkich członków i sympatyków Towarzystwa Medicus. Przedstawiamy Państwu tekst przygotowany przez Dr. Michała Kulona. Gubernatorzy stanów NY, NJ wprowadzają plan stopniowego powrotu do otwarcia i funkcjonowania gospodarki. Sukcess tego planu w dużym stopniu jest uzależniony od przestrzegania zaleceń gubernatorów poszczególnych stanów. Poniższy tekst wyjaśnia szczegółowo mechanizm ochrony przed zakażeniem virusem COVID-19 wynikający z używania masek. Proszę o przekazywanie tej informacji naszym pacjentom – uświadamianie korzyści wynikających z noszenia masek, jak jest to przedstawione w tym artykule, w dużym stopniu wspomoże władze stanów NY i NJ w planie uruchamiania gospodarki. Z poważaniem, Dariusz Nowak, MD - sekretarz

read more

EVENTS

Przełożenie daty Walnego Zebrania

Z uwagi na zaistniałe okoliczności wynikłe z powodu pandemii wirusa Covid-19.

Zarząd Towarzystwa - MEDICUS w składzie: Dr. Tadeusz Pyz - Prezes Dr. Michał Kulon - Wiceprezes ...

read more

FIND A DOCTOR


EVENTS

May 19, 2019

Z wielką przyjemnością zapraszam Was na Koncert Muzyki Klasycznej, w którym weźmie udział Konrad Czyżewski w ramach Chóru Newark Academy.

Nasze Dzieci - Nowe Pokolenie - KONRAD CZYŻEWSKI - Rodzice Ewa i Robert Czyżewscy

New Jersey Youth Symphony (NJYS) obchodzi swoje 40-lecie prezentacją niekwestionowanego arcydzieła dla chóry i orkiestry autorstwa Carl Orffa zaprezentowanego przez zespół 500 wykonawców w tym między innymi: Chór Newark Academy.

Wydarzenie to jest prezentowane przez NJYS, program Wharton Institute for Performing Arts. NJYS pojawił się w renomowanych miejscach, takich jak Carnegie Hall, John F. Kennedy Center for Performing Arts i wiedeńskiego Musikverein, i został wyróżniony na NJTV State of the Arts.

Data przedstawienia: 19 Maja 2019

Miejsce: NJPAC – New Jersey Performing Arts Center

Bilety: $20-$50 do nabycia przez stronę internetową NJPAC

 KUP BILETY >>>

SIGNUP FOR NEWSLETTER
facebook