NEWS

ENDO Expo '19. Our Children: New Generation

24 Mar 2019

With a great pleasure I have accepted invitation from Dr. Kathrin Tofil - Resident Physician of University of Pittsburgh, Internal Medicine – to attend her presentation at Yearly Endocrinology Conference in New Orleans this past Saturday, 03/23/2019.

read more

EVENTS

X Kongres Polonii Medycznej

Kongres Polonii Medycznej oraz Światowy Zjazd Lekarzy Polskich jest to największe międzynarodowe spotkanie lekarzy i lekarzy dentystów pochodzenia polskiego z całego świata.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego X Kongresu Polonii Medycznej oraz III Światowego Zjazdu Lekarzy P...

read more

FIND A DOCTOR


EVENTS

Feb 16, 2019

Zapraszam uprzejmie na nasz 68 Bal Lekarzy w Chicago, 16 lutego, 2019.

Zapraszam tez do udziału w dwóch dodatkowych recepcjach w przeddzień balu, w piątek 15 lutego o godz. 2-giej w Konsulacie RP w Chicago oraz o 6-tej wieczorem w Muzeum Polskim w Chicago.

Piątkowe imprezy są przygotowane w szczególności dla gości Balu, osób przyjeżdzających z Polski, Europy i innych miast amerykańskich.

Będzie nam niezwykle miło, gdy zdecydujecie się przyjechać do Chicago. W załączeniu przesyłam informacje o biletach, hotelu, etc. Część naszych gości zatrzymuje się w nieco tańszym hotelu tuż przy Michigan Avenue, dwa bloki od Ritz Carlton (www.cambriachicago.com).

Dodam, że te piątkowe imprezy są bezpłatne (tzn. nasz Związek pokrywa całość). Nie jesteśmy w stanie pokryć innych kosztow.

Łącze serdeczne pozdrowienia,

Marek Rudnicki, MD
Prezes ZLP w Chicago
Cell: 773-742-9806

SIGNUP FOR NEWSLETTER
facebook