NEWS

"Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!"

03 Mar 2022

Wspieraj i udostępniaj - największą ogólnopolską zbiórkę na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie!

read more

EVENTS

FIND A DOCTOR


EVENTS

May 11, 2017

Kolejna edycja międzynarodowego kursu doskonalącego z zakresu chorób wewnętrznych odbędzie się w dniach 11–13 maja br. w Krakowie.

Kurs organizowany jest pod auspicjami International Society of Internal Medicine (ISIM) i European Federation of Internal Medicine (EFIM).

Ponad 30 wybitnych ekspertów z Ameryki Północnej i Europy przedstawi aktualne zasady postępowania w różnych chorobach, zgodnie z najnowszymi wytycznymi praktyki klinicznej. W poprzednich edycjach wzięli udział lekarze z ponad 30 krajów. Uczestnicy kursu otrzymują punkty edukacyjne uznawane w Europie i w Ameryce Północnej.

MIRCIM 2016. Foto: empendium.mp.pl

Kurs został objęty honorowymi patronatami Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego oraz Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła. Szczegółowe informacje o kursie (w tym program) znajdują się na stronie internetowej www.mircim.eu. Można tam znaleźć również w formie wideo wykłady z poprzednich edycji kursu.

Kurs jest doskonałą okazją do tego, by połączyć doskonalenie zawodowe na najwyższym światowym poziomie z odwiedzinami Polski.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Piotr Gajewski, MD, PhD, FACP

REJESTRACJA >>>

Więcej info >>>

SIGNUP FOR NEWSLETTER
facebook